hudba
pro všechny
CZK  
Kategorie  
tištěné noty
Kategorie
Bicí nástroje Dechové nástroje - dřevěné
Altová zobcová flétna Basová zobcová flétna Fagot Foukací harmonika Hoboj Irská flétna Klarinet Příčná flétna Saxofón altový Saxofón tenorový Sopránová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna
Dechové nástroje - žesťové Hudební dárky Hudební nauka Klávesové nástroje Příslušenství pro hudebníky Skupiny, Soubory, Orchestry Smyčcové nástroje Strunné nástroje - akustické Strunné nástroje - elektrické Vokální soubory a sbory Zpěv a zpěvníky Dělení dle žánrů
hudební nástroje

Profesionální produkty pro vaši perfektní hru

Většina muzikantů, kteří to s hudbou ale myslí opravdu vážně, se dřív nebo později dopracuje k plnohodnotnému nakupování not. K tomu je také internet přímo ideální. Poskytuje přehled o novinkách a umožňuje koupit ty nejžhavější ještě dříve, než je první kamenné obchody začnou vybalovat z krabic a skládat do regálu.
Noty se dají pohodlně vyhledávat nejenom přes originální název, ale také doplňkové informace (název filmu, jmého interpreta nebo skladatele) a popis produktu. Jsou přehledně označeny obtížností, úpravou, aranží a dalšími nezbytnými pojmy a v neposlední řadě se nemusíte omezovat jen na skladby titulní, ale snadno seženete i melodie podkresové, různě upravované (remix) apod.

 TIP: Ušetřete za poštovné a zakupte elektronické noty, které jednoduše vyberete, nakoupíte a vytisknete v pohodlí domova na své tiskárně.

 Zpříjemněte si den známými melodiemi pro malé i velké a objevte kouzlo hudby ve všech jejích podobách. Protože noty, které se jednou naučíte, vám v paměti zůstanou navždy.

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, co sháníte a my se to pro Vás pokusíme sehnat.