hudba
pro všechny
CZK  
Kategorie  
tištěné noty
Kategorie
Bicí nástroje Dechové nástroje - dřevěné
Altová zobcová flétna Basová zobcová flétna Fagot Foukací harmonika Hoboj Irská flétna Klarinet Pan Flute, Panova flétna Příčná flétna Saxofón altový Saxofón tenorový Sopránová zobcová flétna Tenorová zobcová flétna
Dechové nástroje - žesťové Hudební dárky Hudební nauka Klávesové nástroje Příslušenství pro hudebníky Skupiny, Soubory, Orchestry Smyčcové nástroje Strunné nástroje - akustické Strunné nástroje - elektrické Vokální soubory a sbory Zpěv a zpěvníky Dělení dle žánrů
hudební nástroje

Profesionální produkty pro vaši perfektní hru

Většina muzikantů, kteří to s hudbou ale myslí opravdu vážně, se dřív nebo později dopracuje k plnohodnotnému nakupování not. K tomu je také internet přímo ideální. Poskytuje přehled o novinkách a umožňuje koupit ty nejžhavější ještě dříve, než je první kamenné obchody začnou vybalovat z krabic a skládat do regálu.
Noty se dají pohodlně vyhledávat nejenom přes originální název, ale také doplňkové informace (název filmu, jmého interpreta nebo skladatele) a popis produktu. Jsou přehledně označeny obtížností, úpravou, aranží a dalšími nezbytnými pojmy a v neposlední řadě se nemusíte omezovat jen na skladby titulní, ale snadno seženete i melodie podkresové, různě upravované (remix) apod.

 TIP: Ušetřete za poštovné a zakupte elektronické noty, které jednoduše vyberete, nakoupíte a vytisknete v pohodlí domova na své tiskárně.

 Zpříjemněte si den známými melodiemi pro malé i velké a objevte kouzlo hudby ve všech jejích podobách. Protože noty, které se jednou naučíte, vám v paměti zůstanou navždy.

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, co sháníte a my se to pro Vás pokusíme sehnat.