hudba
pro všechny
CZK  
Kategorie  
tištěné noty
Kategorie
Bicí nástroje Dechové nástroje dřevěné
Altová zobcová flétna Basová zobcová flétna Fagot Foukací harmonika Hoboj Irská flétna Klarinet Panova flétna Pikola Příčná flétna Saxofon altový Saxofon tenorový Sopránová zobcová flétna Sopránový Saxofon Tenorová zobcová flétna
Dechové nástroje žesťové Hudební dárky Hudební nauka Klávesové nástroje Příslušenství pro hudebníky Skupiny, Soubory, Orchestry Smyčcové nástroje Strunné nástroje akustické Strunné nástroje elektrické Vokální soubory a sbory Zpěv a zpěvníky Dělení dle žánrů
hudební nástroje

Insectopedia pro klavír od - Aleksey Igudesman

Kód výrobku: UE38047
Nakladatel: Universal Edition
Autor: Aleksey Igudesman
Obtížnost: 1
Druh: Book Only
Dostupnost: Odesíláme do 15 pracovních dní
Počet:
420 Kč
Více informací
Jazyk: Angličtina
Počet stran: 45
Rozměry: 230x300x10 mm

Popis
Seznam skladeb

Mladí začínající klavíristé jistě potěší velké potěšení v deseti původních skladbách Aleksey Igudesmana. Zvědavě se budou pohybovat vpřed od jednoho kusu k druhému a objevovat spoustu nových věcí na svém nástroji a se svým nástrojem.


Rusko-německý skladatel se vtipnými tituly pustil do výzkumu hmyzu. Hudebně prozkoumají, jak se obejme chrobák, co dělá „Dennis kobylka“ nebo jak „létá vážka“ vrtulníku. V lehké, na děti orientované úrovni obtížnosti, mladí talentovaní hudebníci nechají šváby pochodovat a cítit, jak mohou být otrávení klíšťata nebo jak pronikají „většina komárů“. S různým obsahem pedagogického učení ukazují malé kousky, zda mravenec může být teta, jak vypadá život motýla a zda se včely mohou chovat.


Deset sólových skladeb, které jsou zábavné, koncertní a mají dobrou část humoru, nastavují nejrůznější technické důrazy, jako jsou skoky, hraní legato, hraní prvních akordů nebo střídání rukou, jakož i oktávy, klíčové změny, glissandi a mnoho dalšího. Barevný charakter a výraz, stimulují představivost svých hráčů. Tato zapálená kreativita a imaginativní zobrazení mají pozitivní vliv na interpretační myšlenku mladých umělců a určitě také zábavné jevištní představení. Zábavné předmluva skladatele k jeho cílové skupině a přitažlivé ilustrace odpovídající titulům okamžitě probudily radost z hraní a tím i touhu po cvičení.

Insectopedia pro klavír od
Insectopedia pro klavír od Insectopedia pro klavír od Insectopedia pro klavír od

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, co sháníte a my se to pro Vás pokusíme sehnat.