hudba
pro všechny
CZK  
Kategorie  
Kategorie
Novinky Slevy a doprodeje Bicí nástroje Dechové nástroje dřevěné
Alto Clarinet Altová zobcová flétna Baritone Saxophone Basová zobcová flétna Bass Clarinet Fagot Foukací harmonika Hoboj Irská flétna Klarinet Ocarina Panova flétna Pikola Příčná flétna Saxofon altový Saxofon tenorový Sopránová zobcová flétna Sopránový Saxofon Tenorová zobcová flétna
Dechové nástroje žesťové Hudební dárky Hudební nauka Klávesové nástroje Noty pro Soubory a Orchestry Příslušenství pro hudebníky Smyčcové nástroje Strunné nástroje akustické Strunné nástroje elektrické Vokální soubory a sbory Zpěv a zpěvníky Dělení dle žánrů
Důležité
Máte jakýkoliv problém? Napište nebo zavolejte nám
+420 777 703 088 info@nejnoty.cz Doprava zdarma od 1500 Kč Přes 123 tisíc produktů Platba online, převodem i dobírkou

O nás

 

Josef Mareček, zakladatel e-shopu

Už od dětství mě obklopovala písnička a provází mě do dnes. V naší rodině se hraje a zpívá odjakživa. Můj děda otec i sourozenci byli a jsou muzikanti. Již děda, milovník lidových písní, byl výborný zpěvák a tanečník.

Já a mí sourozenci jsme od začátku žili v hudebním lidovém prostředí. Obklopeni zvuky a texty písní jsme hledali každý svou cestu k hudbě. Od školních let jsem se sourozenci navštěvoval lidovou školu umění, kde jsme krom hry na nástroje prohlubovali i své pěvecké dovednosti. Po absolvování lidové školy postupně přichází studium na konzervatoři.

Mé poslání v hudbě pak směřovalo k lidovému folklóru. Moji sourozenci pokračovali ve studiu na vysokých školách a pedagogické práci. Láska k folklóru nás však spojuje i nadále ve hře v rodinné cimbálové muzice, kde sourozenci i náš otec hrajeme. Po ukončení konzervatoře jsem se plně zapojil do pedagogické práce v základní umělecké škole a jako svůj koníček vedl mladé muzikanty k moravské písni.

 

 

Založení e-shopu

Nedostatek notového materiálu mě provázel delší dobu. Myšlenka začít nabízet a prodávat noty se později stala skutečností. Za velké pomoci mé ženy spouštíme náš e-shop. Začínali jsme jako malá rodinná firma v moři hudby. Už tehdy jsme věděli, že chceme všem hudebníkům nabízet střípky hudby, aby ji mohli rozdávat do dalších srdcí.

Myšlenkou je nabídnout na jednom místě co největší množství titulů a dát tak všem muzikantům možnost dohledat a koupit si noty, které potřebují. Takto obrovská nabídka je pro nás velká výzva. Věříme, že náš e-shop vám nabízí moderní prostření a dobré zázemí pro nákup.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, co sháníte a my se to pro Vás pokusíme sehnat.