hudba
pro všechny
CZK  
Kategorie  
tištěné noty
Kategorie
Bicí nástroje Dechové nástroje dřevěné
Altová zobcová flétna Basová zobcová flétna Fagot Foukací harmonika Hoboj Irská flétna Klarinet Panova flétna Pikola Příčná flétna Saxofon altový Saxofon tenorový Sopránová zobcová flétna Sopránový Saxofon Tenorová zobcová flétna
Dechové nástroje žesťové Hudební dárky Hudební nauka Klávesové nástroje Příslušenství pro hudebníky Skupiny, Soubory, Orchestry Smyčcové nástroje Strunné nástroje akustické Strunné nástroje elektrické Vokální soubory a sbory Zpěv a zpěvníky Dělení dle žánrů
hudební nástroje

My Song Diary pro klarinet a klavír - Klaus Dickbauer

Kód výrobku: UE38051
Nakladatel: Universal Edition
Autor: Klaus Dickbauer
Obtížnost: 2-7
Druh: Book with CD
Dostupnost: Odesíláme do 15 pracovních dní
Počet:
476 Kč
Více informací
Jazyk: Angličtina
Počet stran: 45
Rozměry: 230x300x10 mm

Popis
Seznam skladeb

Ať už spolu s profesionálním Play Along MP3-CD nebo dostupným doprovodem klavíru, kolekce dvanácti originálních skladeb Klause Dickbauera a Martina Gasselsbergera se rýhuje od první do poslední noty. Jednotlivé skladby jsou snadno a středně obtížné a stylisticky jsou založeny na jazzových, světových, filmových a popových žánrech. Jejich interpretaci dokonale doplňuje doprovodné CD, na kterém jsou kompletní verze nahrávány ve vysoké kvalitě.


Zábavné skladby již stimulují nejrůznější představivost prostřednictvím svých atraktivních titulů. Například v části „Váš pohádkový příběh“ nebo „Příběh rozhněvaného králíka“ můžete vstoupit do pohádkových světů, přemýšlí o nich v „melancholii“, živě a vesele v „radostném tanci“ a „přijďte a ukážte svůj světlý Boční!" „Tricky 7“ začleňuje čas 4/4 do svižného tempa s rytmickými požadavky, zatímco „Wedding Waltz“ se neúnavně obrací v kruzích. Dickbauerův „Let the Cat In“ ukazuje, že kočka nemá trpělivost.


V mnoha bodech dvanácti figurek existuje prostor pro improvizaci a kreativitu, což by mělo posluchače povzbuzovat k rozvíjení vlastních nápadů. Harmonie nebo stupnice jsou uvedeny v bodování. Symbolika akordů je obecně dokončena v klarinetové části nad melodií. Notovaná klavírní část je k dispozici ke stažení, ale lze ji také zakoupit v tištěné podobě (UE 38046). Ideální svazek pro dosažení zábavy a přitažlivosti publika.


Doprovodné MP3-CD obsahuje plnohodnotné verze a verze pro přehrávání. Klavírní doprovod je k dispozici jako bezplatný výtisk nebo jako tištěné vydání.

My Song Diary pro klarinet a klavír
My Song Diary pro klarinet a klavír My Song Diary pro klarinet a klavír My Song Diary pro klarinet a klavír

nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám, co sháníte a my se to pro Vás pokusíme sehnat.